<   Czyszczenie skóry pleców   >

Zabieg oczyszczania skóry pleców przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry zanieczyszczonej. Podczas zabiegu wykonujemy peeling a następnie rozpulchnienie skóry  za pomocą ciepłej pary z wapozonu. 

Gdy skóra jest na to gotowa przystępujemy do oczyszczania manualnego. Usuwamy zaskórniki otwarte i zamknięte, kaszaki, prosaki oraz krostki zapalne. Zabieg wykonujemy w higienicznych warunkach, w medycznych rękawiczkach ochronnych i, jeśli zachodzi taka potrzeba, przy użyciu sterylnych narzędzi (łyżeczka unny, igiełka). Po oczyszczeniu skóra jest przecierana preparatem odkażającym. Następnie wykonujemy darsonwalizację i  nakładamy maseczkę łagodzącą np. na bazie glinki. Po zmyciu maski wmasowujemy krem łagodzący.

Po oczyszczaniu manualnym nie wskazane jest opalanie pleców przez 1-2 tygodnie, jeśli jednak wychodzimy na słońce, należy zastosować krem z filtrem UV min. 50. Nie powinno się również korzystać z solarium przez okres 2 tygodni.

W przypadku cer silnie zanieczyszczonych może być potrzebny dodatkowy zabieg doczyszczenia podczas powtórnej sesji.

Zabieg oczyszczania manualnego może być łączony z wieloma zabiegami, np. peelingiem kawitacyjnym, mikrodermabrazją, niektórymi kwasami. Kosmetyczka pomoże dobrać program i zestaw zabiegów odpowiedni dla Twojej cery.

Zabieg manualnego oczyszczania skóry pleców z wszelkich zaskórników, krostek i innych zanieczyszczeń. Podczas zabiegu wykonywany jest dokładny peeling, na zakończenie nakładana jest maska demineralizująca.

Czas trwania zabiegu – 60 min.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA