<   Masaż gorącymi kamieniami   >

Połączenie ciepłych kamieni ze specjalnie skomponowanymi olejkami eterycznymi i harmonizującą techniką masażu wpływa kojąco na napięte ciało i przemęczony umysł. Masaż umożliwia ogólne odprężenie i swobodny przepływ energii przez energetyczne ośrodki w ciele człowieka. Nie tylko wycisza oraz uspokaja likwidując bóle mięśni, ale również regeneruje cały organizm i pobudza go do pracy. Ponadto poprawia elastyczność i jędrność skóry, a tym samym nasze samopoczucie.

Masaż wykonywany jest kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego o wyjątkowych właściwościach przewodzenia ciepła i przekazywania energii. Zabieg łączy w sobie działanie termoterapii, drenażu limfatycznego i akupresury, wykazuje też działanie lecznicze, witalizujące i kojące.

Czas trwania masażu: plecy – 30 min.; całe ciało – 90 min.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA