<   Depilacja laserowa   >

Depilacja laserowa LIGHTSHEER

Obecnie nie tylko moda na gładkie ciało, ale również dbałość o higienę powoduje, że coraz częściej - nie tylko latem, ale również w zimie, pod warstwą ubrań, włosy stają się niemile widziane. Problem niechcianego owłosienia dotyczy nie tylko kobiet, ale również mężczyzn.

Wszystkie klasyczne metody depilacji (golenie, usuwanie mechaniczne, depilacja woskiem, itp.) mają jedną cechę wspólną - nie dają trwałych efektów. Różnią się nie tylko czasem, po którym włosy zaatakują ponownie, ale również tym, czy osoba poddająca się zabiegowi nacierpi się bardziej czy mniej. Do niedawna jedyną metodą, pozwalającą na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe, była elektroliza. Metoda ta jednak jest bolesna i czasochłonna, często towarzyszą jej również powikłania w postaci blizn.

Niesamowity laser depilacyjny – LIGHTSHEER™

Laser diodowy LIGHTSHEER™ jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie, dającym najlepsze efekty epilacyjne. Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Laser działa powierzchniowo, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana na skórę przenika jedynie do 5 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa.

Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) i właśnie tylko one reagują na światło lasera, pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" (katagen, telogen) – włos potraktowany laserem w tych fazach nie ulega trwałemu zniszczeniu. Z tego powodu zabiegi muszą być powtarzane minimum cztery razy, aby znacząco zmniejszyć ilość włosów. W większości przypadków po czterech zabiegach następuje bardzo widoczna redukcja owłosienia, ok. 80% Klientów potrzebuje od 4 do 6 zabiegów zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp. Po serii zabiegów niszczone jest trwale ok. 80-90% owłosienia (przy ciemnych włosach), pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne (w praktyce stuprocentowa likwidacja jest trudna do osiągnięcia). W trudnych przypadkach zdarza się, że potrzebne są dodatkowe zabiegi.

Przeciwskazania do zabiegu depilacyjnego:

Zasady postępowania przed zabiegiem depilacji laserowej:

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją.

Zasady postępowania po zabiegu depilacji laserowej:

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzony zabieg. Może wystąpić zaczerwienie lub niewielkie podrażnienie okołomieszkowe, bardzo rzadko mogą się pojawić miejscowe przebarwienia lub odbarwienia, które ustępują po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości tego typu efekty mogą się utrzymywać do kilku tygodni/miesięcy.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA