<   Depilacja pastą cukrową   >

Depilacja pastą cukrową to technika oparta na znanej już od stuleci metodzie stosowanej przez mieszkanki Bliskiego Wschodu. Depilacyjna Pasta Cukrowa zawiera głównie cukier i wodę, bez jakichkolwiek substancji chemicznych.

Pasta przeznaczona jest przede wszystkim dla alergików i osób z wrażliwą skórą. Zabieg depilacji przy użyciu pasty jest mniej bolesny (w porównaniu do wosku) i bardziej komfortowy, ponieważ pasta w trakcie depilacji ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA