<   Depilacja woskiem   >

Depilacja woskiem to najpopularniejsza metoda usuwania owłosienia, stosowana powszechnie i stale udoskonalana. Systematyczne korzystanie z zabiegów depilacji woskiem zapewnia osłabienie włosa i jego znacznie wolniejsze odrastanie. W trosce o komfort i pełną satysfakcję naszych Klientów zabiegi depilacji wykonywane są wysokiej jakości woskami włoskiej firmy Depileve, dobieranymi indywidualnie do rodzaju skóry i obszaru poddawanego depilacji. Zabieg doskonały również dla skóry delikatnej i wrażliwej.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA