<   Manicure   >

Manicure klasyczny

Klasyczny zabieg składający się z kilku etapów: na początek skracamy i piłujemy płytkę paznokcia, następnie zamykamy łuski paznokcia gładkim pilnikiem i za pomocą cążek usuwamy narośnięte na płytkę skórki. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Podczas zabiegu wykonujemy również masaż dłoni z użyciem balsamu pielęgnacyjnego.

Manicure Spa

Manicure klasyczny jest połączony z całkowitą pielęgnacją dłoni i stóp. W skład zabiegu wchodzi peeling, maska nawilżająca oraz niezwykle przyjemny masaż. Zabiegi SPA mają na celu odżywienie skóry, przywrócenie jej świeżego wyglądu, oczyszczenie z martwego naskórka i zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz wzmocnienie paznokci. Zabieg głęboko nawilża i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd.

Manicure japoński

Jest to metoda, która dostarcza paznokciom naturalnych składników odżywczych, zawartych w pastach stosowanych podczas zabiegu, oraz nadaje im niepowtarzalny połysk. W skład preparatów, oprócz witaminy A+E i keratyny, wchodzi również pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Zabieg polega na wcieraniu pasty w naturalną płytkę, co powoduje lepsze ukrwienie, oraz naniesieniu pudru, dzięki któremu paznokieć staje się delikatnie różowy i uzyskuje połysk.

Manicure hybrydowy Gelish

Koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania lakieru! Manicure hybrydowy Gelish pozostaje bez skazy przez 14 dni, nakładany jest jak lakier, a wytrzymały jak żel. Gelish to połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci, a zarazem najlepszych cech żelu. Jest elastyczny i cienki jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet w najtrudniejszych warunkach. Gelish to produkt hipoalergiczny, nie powoduje żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokcia. Zabieg ten jest odpowiedni dla każdej kobiety, również tej, która do tej pory miewała problemy ze stylizacją paznokci.

Manicure Vinylux

MANICURE WINYLOWY (VINYLUX) - NOWOŚĆ!!!

Zabieg VINYLUX znanej i cenionej firmy CND Shellac jest nowością w stylizacji paznokci. VINYLUX to dwuetapowy system składający się z kolorowego lakieru zawierającego w sobie bazę Vinylux Weekly Polish oraz lakieru nawierzchniowego Vinylux Weekly Top Coat. VINYLUX jest lakierem do paznokci, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła. Dzięki temu zwiększa swoją wytrzymałość w miarę upływu czasu, podczas gdy inne lakiery kruszą się i odpryskują. Zastosowana technologia sprawia, że kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni.

Dodatkowa zaleta systemu Vinylux – lakier schnie w ekspresowym tempie, wystarczy 10 minut!

Ponadto zabieg jest maksymalnie skrócony, ponieważ nie ma konieczności nakładania bazy i utwardzania w lampie UV. 

Manicure MonoPhase

REWOLUCJA W MANICURE! MONOPHASE!

Manicure Monophase to rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światłoutwardzalną. Monophase daje natychmiastowy efekt suchych paznokci, dzięki czemu znacząco skraca się czas wykonania manicure.

Lakiery Monophase charakteryzują się dobrą przyczepnością, zwiększoną twardością i trwałością od 10 do 14 dni. Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru bezpośrednio na płytkę daje wyjątkowo naturalny efekt: paznokcie stają się gładkie, elastyczne i z połyskiem.  Lakier usuwa się bezinwazyjnie i ekspresowo - już w 3 minuty. Preparat jest bezpieczny dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły „3Free” – bez formaldehydu, toulenu i DBP. Manicure Monophase to innowacyjna stylizacja bez użycia lakieru podkładowego i nawierzchniowego.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA