<   Makijaż   >

Makijaż jest niezwykle ważny w życiu każdej z nas, ponieważ stanowi podstawę pięknego wyglądu kobiety i dodaje pewności siebie. Dlatego nie wahaj się, gdy przydarza się ważny moment w Twoim życiu, spotkanie czy uroczystość, i przyjdź do naszego salonu na profesjonalny makijaż. Nasze kosmetyczki opanowały sztukę wydobywania i podkreślania urody każdej kobiety. Pomożemy dobrać makijaż okazjonalny, najodpowiedniejszy dla Twojego typu urody.

Proponujemy makijaż:

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA