<   Opalanie natryskowe   >

System opalający SunFX – jak działa?

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej, nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.
Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami. Preparat do opalania natryskowego nie wysusza skóry i nie powoduje zmarszczek, nie pojawia się także efekt fotostarzenia, jak w przypadku tradycyjnego opalania czy opalania w solarium.
Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnym pomieszczeniu, za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji Klientki/Klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego opalanie natryskowe jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży, osób z przebarwieniami skóry (także ze zmianami dermatologicznymi czy znamionami), piegami, bielactwem czy rozstępami.
Samo nakładanie opalenizny trwa około 10-15 minut. Przed zabiegiem opalania natryskowego wskazane jest wykonanie peelingu ciała. Po nałożeniu preparatu kosmetyczka suszy ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.
Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Co wyróżnia SunFX?

Preparaty SunFX zawierają dihydroksyaceton, powszechnie określany skrótem DHA. Ta wyjątkowa substancja została odkryta ponad 50 lat temu i dzięki stopniowemu ulepszaniu obecnie oferuje doskonałe wyniki w opalaniu, konkurujące z metodami wykorzystującymi źródła promieniowania UV, lub nawet górujące nad nimi. DHA był pierwotnie stosowany w lekach doustnych używanych przy leczeniu niektórych chorób dziecięcych (w szczególności choroby spichrzeniowej glikogenu), a właściwości opalające tej substancji odkryto przypadkiem, gdy nieumyślnie rozlano ją na skórę. DHA działa po nałożeniu na skórę, gdyż reaguje wówczas z proteinami obecnymi w najwyższych jej warstwach. Zbrązowienie może pojawić się już po dwóch godzinach, jednak najlepsze wyniki uzyskuje się po 5-7 godzinach. Szczególną zaletą substancji opalającej DHA jest to, że opalenizny nie da się zmyć, znika ona samoistnie w miarę naturalnego złuszczania się naskórka.
Tajemnica sukcesu opalania natryskowego SunFX to także najwyższej jakości nowoczesny sprzęt. Dzięki zastosowaniu aplikatorów natryskowych z regulatorami możliwe jest precyzyjne, równomierne rozpylenie płynu opalającego, bez ryzyka wystąpienia plam czy zacieków. 

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA