<   Przekłuwanie uszu   >

Oferujemy Państwu nowoczesny system przekłuwania uszu, zgodny z wymaganiami unijnymi. Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji. Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach, z cyrkonią lub bez, w złotych bądź srebrnych oprawach.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Chociaż komplikacje po przekłuciu występują bardzo rzadko jeżeli produkty firmy Studex® zostały użyte prawidłowo, statystyki pokazują, że większość z nich jest spowodowana przez lekceważenie przez Klienta zaleceń co do pielęgnacji. Wszyscy klienci, których uszy zostaną przekłute przy pomocy produktów firmy Studex®, powinni przestrzegać następujących zaleceń:

  1. Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
  2. Czyść przód i tył ucha dwa razy dziennie, używając Płynu do Pielęgnacji Uszu Studex bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tzn. tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha. W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być SUCHE.
  3. Lakier do włosów, szampon, mydło i inne preparaty trzymaj z dala od uszu. Po użyciu szamponu ucho powinno zostać wypłukane czystą wodą, a następnie oczyszczone Płynem do Pielęgnacji Uszu Studex, jak opisano powyżej.

NIE WOLNO:

PŁATEK UCHA:

Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 6-12 tygodni.

Po 6 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki o prostym drucie mogą być noszone w sposób ciągły.

Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego niealergizującego materiału.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA