<   Mezoterapia Frakcyjna   >

Mikronakłuwanie jest rewolucyjną metodą odmładzania skóry, do niedawna zarezerwowaną wyłącznie dla medycyny estetycznej. Zabieg, ze względu na swoją efektywność, małą inwazyjność i bardzo dużą skuteczność, stał się jednym z ważniejszych trendów kosmetyki profesjonalnej.  Polega on na pulsacyjnym frakcjonowaniu skóry sterylną głowicą, zawierającą mikroigły o regulowanej długości. Głowica, nakłuwając skórę, wytwarza kanały frakcyjne ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry. W trakcie jednej sekundy, za pomocą aparatu Frakcja, można wykonać 2880 mikrokanałów na skórze poddanej zabiegowi. Mikronakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu, przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry, co powoduje wypłycenie blizn, zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień. Skóra staje się odżywiona, zregenerowana i nawilżona.

Mikroigłowa mezoterapia frakcyjna to połączenie dwóch mechanizmów działania:

• mikronakłuwania - utworzenie kanałów frakcyjnych (mikrouraz skóry) - inicjacja procesu gojenia - uwalnianie czynników wzrostu (TGF) - zwiększenie produkcji kolagenu, elastyny, GAG

• mezoterapii - dostarczenie substancji, które nie przenikają przez nieuszkodzoną skórę - efekty uzależnione od rodzaju zastosowanego koktajlu zabiegowego

 

WSKAZANIA

- skóra sucha, odwodniona

- dojrzała skóra twarzy, szyi, dekoltu, rąk

- skóra pozbawiona jędrności, elastyczności, o obniżonej gęstości - likwidacja drobnych zmarszczek

- wypłycenie blizn, bruzd

- rozjaśnienie skóry

- pogrubienie cienkiej skóry

- niwelowanie rozstępów

 

 

PRZECIWWSKAZANIA

- aktywne infekcje (wirusowe, bakteryjne, grzybicze) × tendencja do opryszczki

- ciąża, laktacja × stosowanie leków przeciwzakrzepowych

- cukrzyca

- choroby krwi (anemia, małopłytkowość)

- metalowe implanty × nowotwory

- skłonność do bliznowacenia

- terapia retinoidami

- trądzik różowaty 

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA