<   Zabiegi złuszczające   >

PEELINGI CHEMICZNE - RÓWNIEŻ LATEM!

TERAZ NIE MUSISZ REZYGNOWAĆ Z TERAPII KWASAMI LATEM!

Wykonujemy profesjonalne zabiegi kwasami produkcji najlepszej polskiej firmy medycznej EMPIRE Skin Care Solution.

Seria około 6 zabiegów Peel Mission co 7-10 dni jest niezbędna dla uzyskania opisanych efektów.

VITAMIN C PEEL

INNOWACYJNA ODNOWA SKÓRY

Podwójna siła rewitalizacji skóry: witamina C ujędrnia skórę i przywraca jej blask, a kwas laktobionowy redukuje popękane naczynka i łagodzi stany zapalne.

Zabieg rekomendowany jest do cer naczyniowych, wrażliwych i tych skłonnych do rumienia i teleangiektazji, a także dla skóry poszarzałej (np. u palaczy) i wysuszonej.

KWAS LAKTOBIONOWY

PEELING CHEMICZNY DO CERY WYMAGAJĄCEJ

Kwas laktobionowy posiada wszystkie cechy i właściwości charakterystyczne dla kwasów AHA, a dodatkowo wykazuje łagodniejsze działanie i nie powoduje efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania lub zaczerwienienia skóry.

Dodatkowym atutem są silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry.

Dzięki tym właściwościom kwas laktobionowy znajduje zastosowanie w pielęgnacji następujących rodzajów skór:

Peeling może być stosowany u kobiet w ciąży.

ANTI AGE

TERAPIA ODMŁADZAJĄCA, PRZECIWZMARSZCZKOWA

Linia ANTI AGE stworzona jest na bazie aktywnej substancji – kwasu glikolowego w różnych stężeniach: 30%, 50%, 70%, o pH od 0,8 do 2,8. Jest to czysta substancja bez żadnych dodatkowych składników, dzięki czemu peeling jest skuteczniejszy i bardziej bezpieczny.

Po zaaplikowaniu kwas glikolowy reaguje z górnymi warstwami naskórka, pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu zrogowaciała warstwa naskórka złuszcza się, ukazując żywą skórę. Głównym zadaniem kwasu glikolowego jest odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry.

Zabiegi Peel Mission linii ANTI AGE:

ANTI ACNE

TERAPIA PRZECIWTRĄDZIKOWA

Linia ANTI ACNE bazuje na aktywnej substancji – pochodnej kwasu salicylowego (kwas salicylowy połączony z łańcuchem lipidowym) w różnych stężeniach: 10%, 20%, 30% i o naturalnym pH ok. 3.

Dzięki swoim właściwościom cząsteczki kwasu salicylowego przenikają w głąb skóry nawet do mieszków włosowych. Terapia Peel Mission Anti Acne wpływa na oczyszczenie porów i zapobiega powstawaniu wyprysków. Dzięki właściwościom antybakteryjnym likwiduje bakterie acne odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Peeling ANTI ACNE działa złuszczająco na skórę. Klient może odczuwać podczas zabiegu charakterystyczne szczypanie skóry. Podczas cyklu zabiegów mogą wystąpić zaczerwienienia, podrażnienia skóry.

Zabiegi Peel Mission linii ANTI ACNE:

LIGHTENING

TERAPIA PRZECIW PRZEBARWIENIOM

Linia LIGHTENING bazuje na aktywnej substancji – kwasie mlekowym w różnych stężeniach: od 15% do 80%, o pH od 1,8 do 2,8.

Kwas mlekowy jest naturalnym składnikiem i syntetyzowany jest w laboratoriach firmy w wyniku fermentacji cukru przez bakterie Lactobacillus.

Zabiegi Peel Mission linii LIGHTENING:

KWAS PIROGRONOWY

Zabieg złuszczający o szerokim zakresie działania. Oczyszcza i zmniejsza łojotok, likwiduje zaskórniki, rozjaśnia przebarwienia posłoneczne, poprawia napięcie skóry, rozjaśnia ją i wygładza. Można wykonać pojedynczy zabieg lub kilka, w zależności od pożądanego efektu końcowego.

Zabieg polecany na następujące defekty:

ZABIEG STYMULUJĄCO-LIFTINGUJĄCY Z KWASEM MIGDAŁOWYM

Odmładzający zabieg, polecany do rewitalizacji każdego rodzaju skóry po 40. roku życia. Kwas migdałowy odświeży i złuszczy każdą, nawet najbardziej delikatną cerę, dla której działanie innych kwasów może być drażniące.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA