<   Przedłużanie i zagęszczanie rzęs   >

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs to nowa metoda, która polega na przyklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dobranej rzęsy sztucznej. Rzęsy przyklejane są pojedynczo, metodą jeden do jednego, czyli rzęsa do rzęsy. W zależności od rodzaju rzęs Klientki dobieramy kształt i rodzaj doklejanych rzęs. W efekcie uzyskujemy wyraziste spojrzenie – pełne blasku i kobiecości. Jest to zabieg półtrwały, czyli utrzymujący się do chwili wypadnięcia rzęsy naturalnej.

Zalety zabiegu:

Uzupełnianie rzęs

Naturalne rzęsy mają swój indywidualny cykl życia, rosną, wypadają, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Cykl życia rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy, wypadają pojedynczo z rzęsą przyklejoną.  Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i następuje bez względu na to, czy został wykonany zabieg. Dla utrzymania stałego efektu długich i gęstych rzęs konieczny jest zabieg uzupełniający po około 3-4 tygodniach.

Ważne

Po wykonanym zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs, w celu lepszego utwardzenia kleju, przez 24 godziny należy unikać nadmiernego ich moczenia; nie powinno się korzystać z saun, kąpieli parowych, basenów.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA