unspecified39NY4FCGunspecified249SFHTY2

Jestem kosmetyczką i właścicielką studia kosmetycznego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Markę Bliss for You – wyjątkowy salon w wyjątkowym miejscu - stworzyłam na podstawie kompleksowej wiedzy i wieloletniej praktyki.

 

W Bliss for You pracuje zespół wykwalifikowanych kosmetyczek. Przywiązujemy dużą wagę nie tylko do profesjonalnie wykonywanej pracy, ale przede wszystkim do przyjaznej i intymnej atmosfery zaufania i bliskich relacji z Klientami. Nieustannie zależy nam na podnoszeniu kwalifikacji, dlatego z pasją poszerzamy swoją wiedzę przez udział w pokazach, warsztatach i seminariach. Na bieżąco śledzimy nowości na rynku pielęgnacji urody i starannie, na podstawie potrzeb naszych Klientów, dobieramy innowacje kosmetyczne.

 

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym efektywnie zadbamy o Twój wygląd w atmosferze szczególnego komfortu – odpoczniesz od zgiełku i codziennego zabiegania, a efekt pielęgnacji ciała poprawi Twoje samopoczucie oraz doda Ci pewności siebie. Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów opartych o wykorzystanie sprawdzonych preparatów kosmetycznych najwyższej jakości. Szczególną wagę przywiązujemy do higieny i bezpieczeństwa – oprócz materiałów jednorazowych używamy jedynie certyfikowanych środków i urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji sprzętu stosowanego przy zabiegach naruszających ciągłość tkanek. Możesz czuć się u nas pewnie i komfortowo. 

 

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

logaSzare2

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA