<   Zabiegi oczyszczające   >

DELUX – ZABIEG PEŁNY

Kompleksowy zabieg dokładnego oczyszczenia cery, połączony z masażem twarzy, szyi oraz dekoltu. W trakcie zabiegu pory zostają odblokowane, a wszystkie niedoskonałości cery usunięte. Po zabiegu skóra odzyskuje zdrowy, promienny wygląd. Zabieg zakończony jest nałożeniem maseczki z alg. Polecany w każdym wieku i dla wszystkich rodzajów cery.

CZYSZCZENIE TWARZY

Tradycyjny zabieg oczyszczania cery ze wszystkich zanieczyszczeń, tj. zaskórników, prosaków i ropnych krostek. Podczas zabiegu wykonywane są: demakijaż, peeling, darsonwalizacja (zabieg o działaniu kojącym, przeciwzapalnym i antybakteryjnym) oraz nakładana jest maseczka z alg – odpowiednia do danego typu cery. Zabieg polecany do cery zanieczyszczonej, mieszanej i tłustej.

ZABIEG MŁODZIEŻOWY

Tradycyjny zabieg głębokiego oczyszczania skóry z zaskórników i krostek. Podczas zabiegu wykonywane są: demakijaż, złuszczanie naskórka, czyszczenie, darsonwalizacja, maseczka ściągająca lub balansująca. Zabieg polecany do skóry trądzikowej, tłustej, problematycznej.

ZABIEG NORMALIZUJĄCY DLA CERY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ

Zabieg polecany do skóry tłustej, trądzikowej, skłonnej do zanieczyszczeń, wydzielającej nadmierną ilość sebum, ze skłonnością do stanów zapalnych. W wyniku działania zabiegu następuje oczyszczenie, zmatowienie i normalizacja gruczołów łojowych oraz przyśpieszenie regeneracji naskórka. Innowacyjny, opatentowany SYTENOL®A, w połączeniu z kawasem salicylowym zmniejsza ilość wydzielanego sebum, hamuje namnażanie bakterii i blokuje aktywność enzymów prozapalnych. PORE REDUCTYL oraz ekstrakt z wierzby białej aktywnie matują skórę, widocznie zwężają pory i redukują ilość zanieczyszczeń

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to szybkie i bezbolesne oczyszczanie skóry za pomocą ultradźwięków, bez konieczności tradycyjnego „wyciskania”. Doskonale zastępuje oczyszczanie manualne, polecany zwłaszcza dla osób o wrażliwej, naczyniowej cerze.

Zabieg można połączyć z masażem głowicą ultradźwiękową, przez co zwiększa się ukrwienie, dotlenienie oraz odżywienie skóry. W trakcie zabiegu wprowadza się preparaty kosmetyczne dobrane do problemu danej cery. Peeling kawitacyjny i ultradźwięki możemy zastosować podczas każdego zabiegu twarzy wykonywanego w naszym salonie.

Efekty zabiegu:

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA