<   Masaż Bańką Chińską   >

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje.

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyśpieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Masaż ten doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia.

Wskazania:

Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, osoby mające żylaki lub skłonność do wylewów podskórnych.

Zabieg proponowany w serii 10-20 zabiegów.

Czas trwania zabiegu: 30-50 min.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA