<   Pedicure   >

Pedicure klasyczny

Klasyczny zabieg, którego celem jest poprawa wyglądu naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp. Polega na skróceniu płytki paznokcia tak, by zniwelować ryzyko wrastania paznokci w otaczające je tkanki miękkie. Zabieg zaczynamy od usunięcia narośniętych na płytkę paznokcia skórek cążkami, następnie usuwamy zrogowaciały naskórek za pomocą tarki, frezarki lub omegi (żyletki). Nakładamy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany balsam. Masujemy stopy, odtłuszczamy i malujemy paznokcie.

Pedicure Spa

Pedicure klasyczny jest połączony z całkowitą pielęgnacją dłoni i stóp. W skład zabiegu wchodzi peeling, maska nawilżająca oraz niezwykle przyjemny masaż. Zabiegi SPA mają na celu odżywienie skóry, przywrócenie jej świeżego wyglądu, oczyszczenie z martwego naskórka i zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz wzmocnienie paznokci. Zabieg głęboko nawilża i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd.

Pedicure hybrydowy Gelish

Pedicure hybrydowy Gelish pozostaje bez skazy przez 14 dni, nakładany jest jak lakier, a wytrzymały jak żel. Gelish to połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci, a zarazem najlepszych cech żelu. Jest elastyczny i cienki jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet w najtrudniejszych warunkach. Gelish to produkt hipoalergiczny, nie powoduje żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokcia.

Pedicure MonoPhase

Pedicure Monophase to rewolucja w stylizacji paznokci metodą światłoutwardzalną. Monophase daje natychmiastowy efekt suchych paznokci, dzięki czemu znacząco skraca się czas wykonania pedicure.

Lakiery Monophase charakteryzują się dobrą przyczepnością, zwiększoną twardością i trwałością od 10 do 14 dni. Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru bezpośrednio na płytkę daje wyjątkowo naturalny efekt: paznokcie stają się gładkie, elastyczne i z połyskiem. Lakier usuwa się bezinwazyjnie i ekspresowo - już w 3 minuty. Preparat jest bezpieczny dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły „3Free” – bez formaldehydu, toulenu i DBP. Pedicure Monophase to innowacyjna stylizacja bez użycia lakieru podkładowego i nawierzchniowego.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA