<   Elektroterapia - Face lifting   >

W trakcie elektrostymulacji krótki impuls powoduje stymulację i gimnastykę wiotkich mięśni. Po zabiegu następuje wyraźna poprawa napięcia skóry i korekta owalu twarzy. Pobudzony zostaje metabolizm, co przyspiesza usuwanie toksyn i nadmiaru wody. Zabieg polecany szczególnie Klientkom o opadających konturach twarzy z widocznymi zmarszczkami, opuchniętą twarzą, przy braku elastyczności i jędrności skóry.

Efekty zabiegu:

Zabieg wykonywany w serii 8-12 zabiegów dwa razy w tygodniu. Czas trwania – ok. 90 min.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA