<   Cellulogia   >

Zabieg cellulogii łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem z jednoczesnym zassaniem fałdu skóry oraz rolowaniem. Z powodzeniem zastępuje długotrwały i męczący masaż ręczny. Działa na podskórną tkankę tłuszczową rozbijając ją, powodując likwidację cellulitu i widoczną redukcję obwodów ciała.

Efekty zabiegu:

Zabieg może być rozszerzony o peeling ciała lub maskę na ciało dobraną do problemu skóry. Najlepsze efekty widoczne są po serii ok. 8-10 zabiegów, wykonywanych dwa razy w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: 60-90 min.

Przejdź do cennika

bonImg4
 
Swoim bliskim, współpracownikom lub każdej innej osobie, która zasłużyła na wyjątkowy prezent mogą Państwo podarować czas spędzony w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, wykupując dla niej Zaproszenie upominkowe. Otwiera ono drzwi do pielęgnacji „de luxe” twarzy i ciała, odprężenia i chwili zapomnienia.
Wizyta z Zaproszeniem upominkowym to wspaniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia, którym towarzyszą efekty zabiegów wykonanych doskonałymi preparatami. Nasza obsługa pomoże dokonać Ci właściwego wyboru formy Zaproszenia (kwotowe lub deklarowane), a następnie zadba o to by Twój Gość, poczuł się naprawdę wyjątkowo.
partnerzy

Salon Fryzjerski IKA